Festival Jeden Svět

Festival dokumentárních filmů o lidských právech

O Naší Akci

Festival Jeden svět Pelhřimov je součástí mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který na celostátní úrovni zastřešuje společnost Člověk v tísni. V Pelhřimově jej Spolek Javořice pořádá již od roku 2013. Po vynucené „covidové přestávce“ se letos festival vrací ve svém pravidelném formátu zpět. Od pondělí 20.3. do pátku 24.3.2023 proběhnou speciální dopolední projekce pro školy, na které naváží projekce pro veřejnost. Ty se uskuteční od pátku 24.3. do neděle 26.3. 2023 v salonku Hotelu Slávie. Diváci se mohou opět mohou těšit na aktuální dokumentární snímky z celého světa a zajímavé hosty debat, které následují po projekcích. Festival se koná za podpory Hotelu Slávie, Města Pelhřimov, Agentury Dobrý den, řady pelhřimovských firem a práce mnoha dobrovolníků.

JS23 reg A3 PE 1

Plakát pro aktuální rok